سامانه های خلاق در زنجیره انرژی - آب - محیط زیست

  پيام دبير اجرايي دوازدهمين همايش بين المللي انرژي
 

انرژي ارزشمند ترين سرمايه و زيربناي تمدن نوين بشري و ميراث ما براي نسلهاي آينده بشمار ميرود. استفاده بهينه و پايدار از اين نعمت الهي، مستلزم شناخت كامل منابع انرژي است. راه حل هايي كه در گذشته غير ممكن و پر هزينه به نظر مي رسيدند، امروزه به لحاظ فني و اقتصادي قابل دستيابي شده اند. با بكارگيري ظرفيت هاي جديد منابع انرژي تجديد شونده، سيستم هاي نوين مديريتي، فناوري هاي پيشرفته و بهبود بهره وري می توان به شكوفايي اقتصادي كشور کمک کرد که اين امر مستلزم همكاري و تعامل فراگير در توسعه و بكارگيري دانش و فناوري هاي انرژي می باشد

سابقه 20 ساله كميته ملي انرژي در برگزاري 11 دوره همايش دو سالانه انرژي با مشاركت گسترده سازمانها و مراكز مرتبط، دانشگاه ها و موسسات علمي و تحقيقاتي حاكي از آن است كه اين همايش به عنوان يك رويداد علمي و كاربردي، مورد پذيرش مديران، محققان، اساتيد و كارشناسان داخلي و خارجي قرار گرفته است. هدف اين همايش، هم انديشي در جهت پاسخگويي به نيازهاي آتي و تامين انرژي مطمئن، نه تنها براي نسل كنوني بلكه نسل هاي آينده مي باشد. همچنين اين همايش ظرفيت هاي جديدي را برای توسعه پژوهش هاي بنيادين و ارائه راهكارهاي حل مسائل و چالش هاي فرآروي سازمانها و مراكز مرتبط در بخش انرژي ايجاد نموده است. لذا دبيرخانه همايش در نظر دارد با برنامه ريزي هاي موثرتر و جلب مشاركت گسترده تر مخاطبان و ذينفعان، زمينه هاي بهره مندي از اين ظرفيت ها را براي پاسخگويي به نيازهاي بخش انرژي كشور فراهم آورد

اين همايش، كه بزرگترين گردهمايي مديران و متخصصان حوزه انرژي كشور محسوب مي گردد، با تمركز بر موضوعات سياستي و كاربردي بخش انرژي دوازدهمين دوره خود را با شعار " سامانه های خلاق در زنجیره انرژی- آب- محیط زیست " در تاريخ 29 و 30 خرداد ماه 1397 با حضور اساتيد و صاحبنظران برجسته بين المللي و داخلي، مشتمل بر بخش هاي ارائه مقالات، كارگاه هاي آموزشي، سخنراني هاي كليدي و ميز گردهاي تخصصي برگزار مي نماید.  بدينوسيله از تمامي محققان، متخصصان و مديران بخش انرژي دعوت مي گردد مقالات خود را با توجه به محورهاي همایش تهيه و به دبيرخانه همايش بين المللي انرژي ارسال نمايند

همچنین همزمان با برگزاري همايش، نمايشگاه جانبي نيز برگزار خواهد شد كه فرصتي براي شركت‌ها و موسسات فعال در حوزه انرژي جهت ارائه آخرين دستاوردهاي خود می باشد که در يك فضاي علمي مورد توجه مخاطبان قرار خواهد گرفت.

 

  اخبار خبرگزاری ها

  اطلاعيه

اطلاعيه مهم: 

به اطلاع کليه نويسندگان مقالات که مقالاتشان به صورت ارائه شفاهي، پوستر و يا چاپ پذيرفته شده است ميرساند لطفا فرم ثبت نام را از سايت همايش دانلود نموده و پس از تکميل فرم آنرا به ايميل irannec@irannec.com  و يا شماره فکس 42917100 حداکثر تا روز 3شنبه 22 خرداد 97 ارسال نماييد. قابل ذکر است کليه نويسندگان مقالات پذيرفته شده مي توانند به صورت رايگان در همايش حضور داشته باشند. لذا براي تک تک نويسندگان مقاله مي بايستي فرم ثبت نام تکميل شود.

 

اطلاعیه مهم:

قابل توجه مقاله دهندگان محترم: پوستر از هیچ نوع template خاصی تبعیت نمی نماید. صرفا در ابعاد 70*100 به صورت عمودی و لمینیت شده شامل محتوای مقاله می باشد.
 
 
اطلاعیه مهم:
 
 برنامه همایش، ارائه مقالات و ارائه پوستر در بخش درباره همایش سایت و کانال تلگرام همایش قابل دسترسی است.
 
 
اطلاعیه مهم:
 
برای نصب نرم افزار همایش بین المللی انرژی از لینک های ذیل استفاده فرمائید. لازم به ذکر است برای نصب نسخه ios بایستی قبلا نرم افزار سیب اپ روی موبایل شما نصب شده باشد.
 
لینک راهنمای نصب سیب اپ : https://new.sibapp.com/guide
 
 
  يازدهمين همايش بين المللي انرژي از ديدگاه رسانه ها
  تماس با ما
تلفن: 42917103 
فکس: 42917100
تلگرم: 09379336589
پست الکترونیک1:  secretariat@irannec.com
پست الکترونیک 2: info@irannec.com
کانال تلگرام: telegram.me/irannec

 

  اطلاعيه مقالات برتر
اسامي مقالات برتر به شرح زير مي باشد. نويسندگاني که موفق به دريافت گواهينامه خود نشده اند، با شماره هاي 42917156 خانم ابراهيمي و 42917114 خانم نوروزي تماس حاصل فرماييد.
Fahimeh Rezvani (Measurement and comparative evaluation of thermal transmittance of a hundred Scottish houses
احمد مظاهري شادباد (طراحي سيستم هدايت نور خورشيد و توليد انرژي در ساختمان)
رضا فتاحي (طراحي سامانه ارزيابي کارايي مصرف انرژي در بيوآکتور تصفيه خانه فاضلاب لجن فعال با فرايند SBR)
مجيد پرچمي جلال (بررسي مدل هاي قراردادي کارايي انرژي و معيارهاي انتخاب آن ها)
اللهيار قاسمي (رتبه بندي موانع استقرار پروژه شهرهاي هوشمند از نظر انرژي در ايران، بر اساس تکنيک ديماتل (DEMATEL)
Nasim Shekari (Energy Benchmarking in Iran Cement Sector with Energy Consumption and CO2 emission projection)
  حاميان کنفرانس

 

       حامیان همایش      

انجمن علمی مدیریت مصرف انرژی

شرکت سرمایه گذاری مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران
 

 

                  

   مقالات
   پیگیری مقالات
کد مقاله :  
 
کد رهگیری :

 
حامیان
حاميان علمي


::  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به دوازدهمین همایش بین المللی انرژی می باشد  ::

Copyright © 2017 , All rights reserved.
Website: www.irannec.com ::: Email: info@irannec.com